SPORTOVNÍ AKCE

Jedná se o sportovní soutěže pro všechny žáky naší školy, které probíhají celoročně
a mají vyvrcholení v květnu až červnu.

Školní poháru ve sportovní všestrannosti

Je zaměřen na atletické discilíny - běh 60m, běh 400/800/1000m, hod kriketovým míčkem, skok daleký. Tyto disciplíny jsou doplněny o sed-leh/min, přeskok přes švihadlo/min, hod medicinbalem. Jsou to disciplíny, které si žáci, při troše snahy, mohou natrénovat doma a vyrovnat potřebnou bodovou strátu z atletiky.

O výsledcích jsou žáci průběžně informováni.

Soutěž žáky motivuje, vede je k soutěživosti. Mají možnosti, až do předem danného termínu, si své výkony zlepšovat a tím i své umístění ve školním poháru.

Zároveň si žáci vybojovávají nominace do družstva, které reprezentuje naší školu v mimoškolních běžeckých a atletických závodech - např. branný závod Dolní Lánov, přespolní běh Clumec nad Cidlinou, atletické závody Dvůr Králové.

Vítězové a medailisté všech ročníků Školního poháru

6. ročník Turnaje škol o Putovní pohár v kuželkách

Od ledna do března 2019 probíhal turnaj škol ve dvou kategoriiích (ZŠ a SŠ). Nejúspěšnější hráči a hráčky z turnaje družstev se prokoulejí do finále jednotlivců.

3. 4. 2019 proběhlo finále i slavností vyhlášení výsledků za přítomnosti místostarosty Mgr. Michala Vávry a ředitelel Krkonošského gymnázia MGr. MArtina Vláška.

Propozice a výsledky celého turnaje najdete na stránkách SKK Vrchlabí - Turnaj škol.